Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

PS3 - Disney Infinity 3.0: Star Wars: Sběratelská edice

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 1 ks
» VÝROBCE: Disney
» BARCODE: 8717418465575
» KAT. ČÍSLO: CGD3754
» CENA: 1 599 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

Disney Infinity je interaktivní herní platforma, ve které si můžete zcela volně vytvářet příběhy a prožívat různá dobrodružství se svými oblíbenými postavičkami. Když umístíte figurku na základnu, postavička ožije přímo ve hře a čím více budete hrát, tím více dalších postav, budov a vynálezů se vám zpřístupní.

 

 

 
DISNEY INFINITY 3.0 STAR WARS STARTER PACK OBSAHUJE:
 

 

Obsah baleni sberatelky PS3:

- obsah Starter packu PS3

Videoherní software Disney Infinity 3.0 

Základnu Disney Infinity

2 figurky Star Wars™: Ahsoka Tano, Anakin Skywalker

1 kámen Play Setu Star Wars™ Twilight of the Republic

Jedinečný online klíč, který odemyká online obsah pro Disney Infinity 3.0

 

- obsah playsetu Rise of the Empire

2 figurky Star Wars™: Luke Skywalker, Princezna Leia

1 kámen Play Setu Star Wars™ Rise of the Empire

Jedinečný online klíč, který odemyká online obsah pro Disney Infinity 3.0

 

- figurka Boba Fetta

Jedinečný online klíč, který odemyká tuto figurku pro Disney Infinity 3.0

 

 

Starter Pack - Hrajte si v jejich galaxii

 
Ve Starter Packu Disney Infinity 3.0: Play without limits vás čeká epické dobrodružství!
Vstupte do herního světa, který vybízí k tomu, abyste si hráli po svém - ať už vás láká průzkum otevřeného světa v Toy Boxu, nebo příběh v Play Setech. Toto balení obsahuje vše, co potřebujete do začátku, a představuje tedy ideální start vaší výpravy do světa nekonečné zábavy!
 
V Play Setu Star Wars™: Twilight of the Republic se hráči vydají na čtyři místa a budou prozkoumávat otevřené světy Tatooine a Coruscantu, budou bojovat s droidy na Geonosis a zúčastní se strhujícího souboje s bossem na Naboo. Na své výpravě budou používat Sílu™ a ovládnou bojové umění se světelným mečem™, zatímco budou po boku Ahsoky Tana, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiho a Yody bojovat za záchranu Republiky a porážku Separatistů. 
 
V Play Setu Star Wars Rise Against the Empire hráče zavede na mise napříč celou galaxií s legendárním Jediem Lukem Skywalkerem, vůdkyní povstalců princeznou Leiou Organou, hrdinským pašerákem Hanem Solo a jeho věrným kopilotem Chewbaccou, kteří chtějí porazit Darth Vadera a přemoci zlou Galaktickou říši.

 

 

 

Jak to funguje?

 

¨

Co je nového v Toyboxu

 

Do akce můžete zapojit i přátele, a to v rámci lokální hry až pro 2 hráče v rámci Play Setu, anebo až pro 4 hráče v lokální či online hře v režimu Toy Box (k tomu je zapotřebí připojení k internetu). 
 
 
 
VELKOLEPÉ PŘÍBĚHY – Originální příběhy, ve kterých hrají hlavní úlohu známé postavy.
 
 
 
VYLEPŠENÝ TOY BOX – Ve zbrusu novém režimu Toy Box bude snazší vytvářet své vlastní úrovně a minihry a sdílet je s vašimi přáteli. Pomocí nového editoru můžete vytvářet prostředí zcela podle svých představ, nyní ještě rychleji a snadněji.
 
 
 
HERNÍ MINCE PRO TOY BOX – Nové mince ve tvaru pyramid přinášejí strukturované hry v rámci určité značky. Pomocí režimu Toy Box si je budete moct všechny vytvářet a upravovat podle své chuti a každou z nich si projít s některou postavičkou z Disney Infinity.
 
 
 
KOMPATIBILITA – Veškeré figurky, hračky a herní mince Disney Infinity a Disney Infinity 2.0 jsou kompatibilní s režimem Toy Box ve hře Disney Infinity 3.0.
 
 
 
 
 
 
Objevte další možnosti kolekce Disney Infinity. Bližší informace o kompatibilitě a dalších vlastnostech najdete na www.disney.com/Infinity a na www.disneyinfinity.cz.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?