Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Urban Empire

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 27 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Kalypso
» BARCODE: 4260089416796
» KAT. ČÍSLO: CGD3915
» CENA: 1 099 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Ve hře Urban Empire se ujímáte vládnoucí dynastie a vedete své město a jeho obyvatele přes 200 let historie. Budujte infrastrukturu, plánujte městské čtvrti, rozhodujte politické debaty na radnici, podplácejte či vydírejte své protivníky, posilujte demokratická práva svého lidu, anebo je ignorujte a vládněte svrchovaně sami – rozhodnutí je na vás!

 

Hra začíná ve 20. letech 19. století a vy musíte rozvíjet své město během pěti různých období, z nichž každé přináší vlastní hrozby a příležitosti. Přežijte výzvu staletí, čelte politickým nesnázím, prožijte události s dopadem na celý svět, podporujte průkopnické vynálezy a vytvořte si svou vlastní městskou říši!

 

Urban Empire je hra na „vládce města“, která představuje nový, průkopnický druh strategie, jež kombinuje budování města s politickými pletichy a přidává významné společenské a historické události, díky čemuž vytváří nový hratelnostní zážitek, ve kterém hráči musí používat strategické plánování a politický ostrovtip, aby svá města úspěšně rozvíjeli z pozice starosty.

 

Vlastnosti hry:

  • Hra na vládce města, nikoliv jen stavitele: Urban Empire nabízí jedinečnou kombinaci klasického budování města a politického managementu. Ujměte se role starosty, staňte se politickým géniem a prokažte své schopnosti tím, že porazíte opoziční strany a provedete své město technologickou evolucí a ideologickou revolucí.
  • Vyberte si ze 4 vládnoucích rodů s 5 postavami, mezi které patří zastánci rovných šancí a sociální spravedlnosti Kilgannoné nebo Sant’Elias, kteří se soustředí na vědecký pokrok a prohlubování znalostí.
  • Zakládejte a spravujte městské čtvrti ve velkém měřítku a vyhovujte potřebám svých občanů – například spokojenost, bezpečí a veřejné služby.
  • Představujte nové nápady a technologie jako třeba elektrickou tramvaj, antibiotika či videohry a pomocí své moci přesvědčte městské zastupitelstvo o své politické agendě.
  • Až 800 dynamických událostí představujících slasti a strasti městského života: konejte a ovlivňujte rozhodnutí, která se týkají třeba práv žen, hnutí hippie či práce dětí.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?