Full Spectrum Warrior

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 30 až 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Nordic Games
» BARCODE: 9006113004776
» KAT. ČÍSLO: CGD133
» CENA: 99 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

"Full Spectrum Warrior je milníkem v elektronické interaktivní zábavě. Byl vytvořen jako výcvikový titul pro americkou armádu, proto netřeba dodávat, že se v současnosti jedná o nejrealističtější a nejautentičtější vojenskou hru," uvedl Jack Sorensen, výkonný vicepresident celosvětového studia THQ. "Jedná se o jednu z vizuálně nejpůsobivějších her, jež kdy spatřily světlo světa. Přináší taktický a strategický týmový boj, jaký v žádné jiné podobné hře nenajdete, a posouvá tak celý žánr o další pomyslný stupeň výše."

Full Spectrum Warrior vychází z tréninkového simulátoru lehké pěchoty, který Pandemic Studios navrhlo pro americkou armádu jako nástroj pro utužení doktríny a taktiky bojových jednotek. Hra vznikala ve spolupráci s Ústavem tvůrčích technologií (Institute for Creative Technologies) univerzity v Jižní Kalifornii. Čerpá z odborných znalostí týmového boje a snaží se co nejvěrněji ztvárnit různé situace, jež se mohou odehrávat v současném městě.

"Tato hra věrně simuluje akce a reakce velitele jednotky a jeho vojáků v nepřátelském prostředí, přičemž ovládání je plně intuitivní," prohlásil Josh Resnick, prezident Pandemic Studios. "Využívá všech vymožeností Xbox Live! a umožňuje hráčům ve všech misích plně spolupracovat."

"Naším cílem bylo vytvořit zbrusu novou konzolovou týmovou hru, jež se bude odehrávat ve zcela nevypočitatelném a nebezpečném prostředí," dodává James H. Korris, ředitel Ústavu pro tvůrčí technologie (Institute for Creative Technologies). "A jelikož si můžeme dovolit přizvat ke spolupráci ty nejlepší z nejlepších, bylo Pandemic Studios jasnou volbou."

Hra nepodporuje integrované grafické karty (včetně notebooků) a karty řady GeForce 4MX.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?