Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Worms Ultimate Mayhem

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)
» ŽÁNR: akční
» VÝROBCE: Team17
» BARCODE: 8592720120424
» KAT. ČÍSLO: CGD2559
» CENA: 199 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

„Worms: Ultimate Mayhem“ je poctivá trojrozměrná „červí“ hra. Nabijte zbraně a těšte se na zbrusu novou tahovou komiksovou akci, plnou zkázy a ničení. Převedení hry do 3D přináší spoustu nových strategických i herních možností. Je to prostě mela, při které bude váš počítač praskat ve švech. Čeká vás více než 70 misí a soubojů pro jednoho hráče, online i lokální multiplayer až pro 4 účastníky, pět režimů pro více hráčů, úspěchy a trofeje, spousta možností, jak si upravovat červíky i zbraně, a samozřejmě také prostředí, které lze zcela zničit. Pečlivě si naplánujte bitvy a probojujte se všemi misemi z „Worms 3D“ a z „Worms 4: Totální nářez“ – jedná se prostě o dvě hry v jednom. Jsou ovšem obohacené o plně HD rozlišení, herní vylepšení a další bonusový obsah. Jedná se prostě o nejlepší kolekci 3D „červíků“!

 

Vlastnosti produktu:

 

  • Rozšířený obsah pro jednoho hráče.

Rozmanitý výběr obsahu pro jednoho hráče přináší to nejlepší z her 3D „Wormsů“, od střeleckých soubojů až po rychlý běh. V kampani pro jednoho hráče na vás čeká soubor potrhlých červíků, kteří vás pobaví nově namluvenými hláškami. Ve spoustě různých soubojů pak budete muset zvládnout a ovládnout všechny možnosti hry (jako je například pilotování tryskového batohu nebo řízení padáku), naučit se přesně střílet či ve stanoveném limitu nasbírat určitý počet jistých předmětů.

 

  • V online i lokálním režimu více hráčů se mohou utkat až 4 soupeři.

Plnohodnotný online multiplayer až pro 4 účastníky obsahuje mnoho herních režimů, jako je například „obrana sochy“, „vlast“, nebo prostě „deathmatch“ (čili boj každého s každým). Můžete ale vytvářet vlastní hry, ve kterých se s přáteli chcete utkat. Jelikož hra funguje na tahovém systému, lze hrát ve více lidech i offline na jednom počítači.

 

  • Boje se odehrávají v náhodně vygenerovaném prostředí, které pak můžete použ&i

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Worms Crazy Golf
Worms Reloaded

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?