Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

PS3 - Disney Infinity 2.0: Disney Originals Toy Box Combo Pack

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 28 ks
» VÝROBCE: Disney
» BARCODE: 8717418444846
» KAT. ČÍSLO: CGD3458
» CENA: 449 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

 

Disney Infinity je interaktivní herní platforma, ve které si můžete zcela volně vytvářet příběhy a prožívat různá dobrodružství se svými oblíbenými postavičkami. Když umístíte figurku na základnu, postavička ožije přímo ve hře a čím více budete hrát, tím více dalších postav, budov a vynálezů se vám zpřístupní.

 

 

Disney Infinity 2.0: Disney Originals Toy Box Combo Pack vám otevře krabici s hračkami, která vám umožní hrát si a tvořit nová dobrodružství s figurkami ze světů Disney a Disney / Pixar.V Toy Boxu Disney Infinity 2.0 si budete moct vytvářet vlastní příběhy, úrovně a obsah pomocí Rebelky Meridy a Stitche z Lilo & Stitch, jejichž figurky jsou součástí balení. Toy Box Combo Pack také obsahuje základnu 2.0 a dva herní disky pro Toy Box.
 

 

Vlastnosti figurek:

Merida: stačí namířit některý z jejích přesných rychlých šípů a vítězství je její.

Stitch: svým blasterem a superskoky posouvá akci na galaktickou úroveň.

 

 

Pomocí zbrusu nového editoru si v režimu Toy Box 2.0 můžete navrhnout i svůj vlastní svět. K dispozici budete mít stovky předmětů a rekvizit, které můžete zapojit do svých příběhů. 

 

 

Jak to funguje?

 

¨

Co je nového v Toyboxu 2.0

 

Do akce můžete zapojit i přátele, a to v rámci lokální hry až pro 2 hráče v rámci Play setu, anebo až pro 4 hráče v lokální či online hře v režimu Toy Box (k tomu je zapotřebí připojení k internetu). 

 

 

VYLEPŠENÝ TOY BOX – Ve zbrusu novém režimu Toy Box bude snazší vytvářet své vlastní úrovně a minihry a sdílet je s vašimi přáteli. Pomocí nového editoru můžete vytvářet prostředí zcela podle svých představ, nyní ještě rychleji a snadněji.

 

HERNÍ MINCE PRO TOY BOX – Nové mince ve tvaru pyramid přinášejí strukturované hry v rámci určité značky. Pomocí režimu Toy Box si je budete moct všechny vytvářet a upravovat podle své chuti a každou z nich si projít s některou postavičkou z Disney Infinity.

 

KOMPATIBILITA – Veškeré figurky, hračky a herní mince Disney Infinity jsou kompatibilní s režimem Toy Box ve hře Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes – statistiky a vylepšení se nezmění. Postavičky Disney Infinity nyní mohou postoupit nejen na 15., ale dokonce na 20. úroveň. Schopnosti se budou rozdělovat podle celé řady kritérií, která najdete ve stromu dovedností pro Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes.

 

 

OBSAH:

 

 

Disney Infinity 2.0: Toy Box Combo Pack obsahuje:
  • 2 x nové figurky Disney Originals: Meridu a Stitche (kompatibilní s videoherním softwarem 2.0)
  • 1 x základnu Disney Infinity 2.0
  • 1 x kartu s online klíčem Disney Infinity 2.0, kterým lze odemknout digitální obsah online
  • 1 x plakát Disney Infinity 2.0
  • 1 x videoherní software Disney Infinity 2.0
  • 2 x zcela nové herní mince pro Toy Box

 

 

 

Objevte další možnosti kolekce Disney Infinity. Bližší informace o kompatibilitě a dalších vlastnostech najdete na www.disney.com/Infinity a na www.disneyinfinity.cz.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?