Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Podívejte se na Krásku a zvíře z chystaného WRC 7

18.05.2017 15:19, Jan Pexa Sdilet

BIGBEN A KYLOTONN OZNAMUJÍ WRC 7,

OFICIÁLNÍ VIDEOHRU FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2017


Společnosti Bigben a Kylotonn oznámily chystané vydání WRC 7, oficiální videohry FIA World Rally Championship (WRC) 2017. Hra vyjde letos na podzim na PlayStation®4, Xbox One a PC.

Díky více než milionu prodaných kopií za poslední 2 roky
bude licence WRC těžit ze zkušenosti francouzského studia Kylotonn, které využije veškeré své odborné znalosti k vývoji přesnější, extrémnější a realističtější hry. Letošní FIA World Rally Championship tak bude ještě podmanivější.

 

WRC 7 bude klást ještě větší důraz na dynamická auta World Rally Cars, která si v roce 2017 odbydou svou premiéru, a to včetně Hyundai i20, se kterým závodí Thierry Neuville, Dani Sordo a Hayden Paddon (Hyundai Motorsport už v roce 2017 získalo 2 vítězství v 5 soutěžích) a které se předvádí v traileru jménem „Kráska a zvíře“. Na trailer se můžete podívat zde.

 

 

Pravidla World Rally Championship se letos změnila a vozidla, ve kterých závodníci jezdí, jsou silnější a agresivnější. Díky jejich novým vlastnostem, rozšířeným o úchvatnou aerodynamiku a vylepšené ovládání, budou závody ještě úchvatnější. Tento nárůst síly, který pocítíte při řízení a zatáčení na ovladači, ještě nikdy nepůsobil tak realisticky.

 

Agresivní, hlasitá a hbitá – auta ve WRC 7 představují novou výzvu pro hráče, kteří se spolu utkají o klíčové desetiny sekundy na Tarmacu, hlíně i sněhu ve 13 závodech rallye WRC. Hráči budou mít možnost hrát za své oblíbené závodníky a auta z WRC ze sezóny 2017, mezi které budou patřit i Sébastien Ogier (Ford Fiesta WRC), Kris Meeke (Citroën C3 WRC) nebo Jari-Matti Latvala (Toyota Yaris WRC).

 

Hyundai i20 Coupe WRC je verze silničního auta, která má 380 koní a je schopná dosáhnout 100 kph za méně než 4 sekundy. Pro Hyundai Motorsport představuje třídveřové Hyundai i20 Coupe WRC třetí nové auto tohoto týmu od svého debutu na šampionátu v roce 2014.

 

 

WRC 7 vyjde na podzim 2017 na PlayStation®4, Xbox One a PC. V České republice a na Slovensku jej bude distribuovat společnost Comgad.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?