Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Akční RPG PORTAL KNIGHTS si bude možné zdarma vyzkoušet v trial verzi

10.04.2017 14:59, Jan Pexa Sdilet

 

Cenami ověnčená akční RPG sandboxová hra PORTAL KNIGHTS přichází s BEZPLATNOU ZKUŠEBNÍ VERZÍ, která vyjde 20. dubna!

 

 

Společnosti 505 Games a Keen Games v těchto dnech oznámily, že fanoušci PORTAL KNIGHTS budou mít šanci užít si předčasnou ochutnávku této cenami ověnčené 3D akční RPG sandboxové hry díky BEZPLATNÉ ZKUŠEBNÍ VERZI, která vyjde na PS4 a Xbox One 20. dubna v Evropě a USA.
 

Zkušební verze hry Portal Knights hráčům umožní ponořit se do hry s předstihem a prozkoumat první ostrov v režimu pro jednoho i pro více hráčů, přičemž je naučí základy soubojů a výroby. Uživatelé si po vydání budou moct převést uloženou hru ze zkušební verze do plné hry.

 

Zde je podrobný seznam funkcí zkušební verze hry Portal Knights:
 

  • Udělejte si vlastního hrdinu: Zvolte si třídu (hraničáře, mága či válečníka) a upravte si vzhled avatara díky propracovanému editoru. Prozkoumejte systém rozvoje postavy a schopností a vytvořte si jedinečného portálového rytíře, kterému pak přiřaďte zvířecího společníka, jenž se k vám na vaší výpravě připojí.
  • Naučte se základy Portal Knights: Procvičte si umění taktického boje při střetu s děsivými kaňkami za dne a smrtícími vykotlanými rytíři, kteří vycházejí jen v noci. Využívejte rozsáhlý systém výroby a pomocí natěžených surovin vyrábějte nové vybavení a zbroje. Udělejte první krůčky směrem k útulnému velkému hradu tak, že zrenovujete svou rozpadlou farmu a budete pěstovat plodiny. Prozkoumejte ostrov, objevte jeskyni plnou kostlivců a pokladů a najděte úlomky portálu, který vám otevře bránu na další ostrov. Kupředu, dobrodruzi!
  • Prožijte své dobrodružství sami či s kamarády: Zkušební verze vám umožní zahrát si režim pro jednoho hráče i pro více hráčů prostřednictvím offline kooperace pro 2 účastníky na rozdělené obrazovce. Spojte síly a stavějte budovy, prozkoumávejte jeskyně, porážejte příšery, plňte úkoly a obchodujte s předměty na prvním ostrově.

 


NOVÉ DATUM VYDÁNÍ
Aby mohli vývojáři hru řádně doladit, vyjde hra PORTAL KNIGHTS na PS4 a XBOX One 19. května v Evropě a 23. května v USA. Ve stejnou dobu skončí i fáze Early Access na službě STEAM díky kompletní verzi „1.0“.
 

Hra PORTAL KNIGHTS pro PS4 a Xbox One vyjde v České republice a na Slovensku v originální anglické verzi a v prodeji bude za DMOC 799 Kč / 28,99 €. Pro všechny, kteří si hru včas předobjednají, bude k dispozici DLC „GOLD THRONE“ obsahující celou řadu skvělých předmětů do hry.

 Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?