Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Jste připraveni postavit se temnotě v Inner Chains?

07.04.2017 09:27, Jan Pexa Sdilet

Společnosti IMGN.PRO a Telepaths’ Tree oznámily datum vydání PC verze nové hororové střílečky, která běží na Unreal Engine 4 – Inner Chains! Nasajte do sebe jedinečnou a bezkonkurenční atmosféru hry díky napínavému filmovému traileru.

 

 

Příroda, zbavená lidského vlivu, se přizpůsobuje novým podmínkám a znovu si zabírá to, o co kdysi přišla. V rámci snahy o dokonalost začala asimilovat opuštěnou technologii a vdechla život biomechanickým bytostem. Brzy budete moct zažít tento krutý a zlověstný svět na vlastní kůži. Svět, jaký jste dosud neviděli. Hra Inner Chains vyjde již na konci dubna! Připravte se na nezapomenutelný zážitek.

 

 

NA FILMOVÝ TRAILER SE MŮŽETE PODÍVAT <ZDE>

 

 

Svou surrealistickou uměleckou vizi s tíživou a podmanivou atmosférou předvádějí tvůrci v nejnovějším filmovém traileru. Trailer produkovalo úspěšné studio ORKA. Filmeček ke hře Inner Chains je jejich první pokus o podobný druh vizuální produkce. Studio ORKA mělo na starosti všechny fáze kreativního procesu: od obecného konceptu přes scénář až po postprodukci. Samotný proces animace zabral dva a půl měsíce a přivedl k životu vizi vývojářů – náročnou, plnou symbolismu a metafor.

 

„Od samého začátku, kdy jsme tuto výzvu přijali, jsem věděla, že tento projekt stojí za to, abychom se mu věnovali na 100 %. Otevírá se tím nová kapitola historie studia ORKA,“ říká šéfka studia Magda Zimecka.

 

K projektu byl přizván Krzysztof Azarewicz, spoluautor scénáře Inner Chains, a Tomasz „Orion“ Wróblewski – vokalista a basista kultovní black metalové kapely Behemoth, který svůj hlas propůjčil traileru jakožto vypravěč.

 

 

O hře Inner Chains

 

Jakožto jeden z obyvatelů tohoto světa máte hlavu plnou učení vládnoucí kasty. Máte jediný cíl: dostat se na mytické místo jménem Poslední naděje a odejít z této nemocné, zdegenerované a umírající planety jednou provždy. Vydáváte se na cestu plni fanatického zápalu, ale brzy vyjde najevo, že v tomto podivném světě není nic takové, jak se zdá. Abyste zjistili, jakou máte v tomto světě roli, budete muset bojovat o přežití, čelit nepřátelské fauně i flóře, překonávat vlastní slabiny, ostražitě sledovat své okolí a odhalovat tajemství herního světa. Vaše přežití závisí čistě na vaší pozornosti, logickém úsudku, rychlých reflexech, přesnosti a schopnosti využívat prostředí ku svému prospěchu.

 

Zapomenuté rozvaliny i jeskyně v horách, nebezpečný les, kde květena i zvířena číhají a čekají na vhodný okamžik pro útok, a četná náboženská místa a velkolepé chrámy uzpůsobené pro účely vládnoucí kasty, jejíž existence i cíl jsou opředeny spoustou tajemství – v obrovském surrealistickém světě hry Inner Chains navštívíte všechna tato místa a dozvíte se o jejich jedinečné historii. Těmito znalostmi byste se měli vyzbrojit, protože vám pomohou v konečném souboji s nepřítelem.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI INNER CHAINS

 

  • Interakce mezi zbraněmi, jejich uživateli a prostředím.
  • Bezkonkurenční biomechanický svět, kde fauna i flóra vyčkávají na vaše sebemenší zaškobrtnutí.
  • Surrealistický vizuální styl.
  • Smrtící, inteligentní a nároční protivníci.
  • Neobvyklé lokace s vlastními jedinečnými příběhy.
  • Tíživá a podmanivá atmosféra plná hrůzy, dokreslená fantastickým soundtrackem.
  • Jemné thrillerové prvky, které vás naplní strachem, a to nezvyklým a vynalézavým způsobem.
  • Strhující akce zkombinovaná se zajímavým příběhem, ze kterého vám budou stát vlasy na hlavě.

 

 

Hra Inner Chains vyjde na konci dubna na PC za DMOC 649 Kč / 23,99 € v profesionální české verzi, součástí balení bude tištěný artbook. Později hra vyjde i na PS4 a Xbox One.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?